Baro Konfederacija

Partnerių vizitas Lietuvoje
Nuo 2023 m. rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 2 d. vietos veiklos grupė „Šiaurės Mazowsze“ dalyvavo pažintinėje išvykoje, vykdant vykdomą tarptautinio bendradarbiavimo projektą „Su istorija fone – partnerių LGD iš Lietuvos ir Lenkijos turizmo sostinės stiprinimas“.
Kelionė buvo surengta siekiant pažinti partnerių LGD vietovę Lietuvoje (Jonavos rajono savivaldybės Vietos Veiklos Grupė ir Jonavos miesto Vietos Veiklos Grupė), atsižvelgiant į istorinius projekto aspektus, įskaitant Barų konfederaciją, Krasiński. šeima, pažinimas su kultūra ir turizmu susijusias gerąsias praktikas Lietuvos teritorijoje.
Kelionėje dalyvavo 25 žmonės iš LGD „Šiaurės Mazowsze“ ir buvo skirta aplankyti tokius miestus kaip: Kaunas, Palanga, Janovas, Žejmyai ir Kretinga. Aplankytos vietos: Kauno senamiestis su sporto ir poilsio infrastruktūra, skulptūros technikos muziejus Kaune, Kulupėnų centras, senjorų namai, gintaro muziejus Palangoje, taip pat LGD lėšomis vykdomi projektai ir vietos, susijusios su Advokatų konfederacijos veiklos minėjimas.
Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis pagal Kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę „Parama vietos plėtrai pagal iniciatyvą LEADER“.
Informacija parengta pagal partnerių Šiaurės Mazovijos vietos veiklos grupės internetinį puslapį.